Producent bluzek damskich. Import. Sprzedaż hurtowa.

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 96 wyników

Bluzki damskie mają naprawdę wiele zalet. Jeśli odpowiednio je dobierzesz, to nie wydasz dużo pieniędzy, a zagwarantujesz sobie możliwość stworzenia wielu bardzo ciekawych stylizacji niemal na każdą okazję. A jeśli dodatkowo poświęcisz trochę uwagi doborowi właściwego materiału, to może się okazać, że za niewielkie pieniądze można kupić prawdziwe cuda.

Bluzki damskie i moda

Moda na bluzki bardzo szybko się zmienia. Każdego roku pojawia się kilka motywów i trendów, które zdobywają bardzo wyraźną przewagę. Praktycznie zawsze jednak jest to zjawisko krótkotrwałe. W tym przypadku zresztą moda nie osiąga nigdy takiej skali jak na przykład w przypadku garniturów lub marynarek – równocześnie produkowanych jest tak wiele wzorów i krojów, że trudno tu mówić o prawdziwej modowej dominacji. Każdy producent bluzek damskich ma swoje koncepcje i choć pewne założenia projektowe są wspólne dla sporej grupy producentów, to jednak ich bluzki bardzo się między sobą różnią.

Dobrze widać to też po ofercie, jaką przygotowuje każda hurtownia bluzek damskich – rozpinane, nierozpinane, długie, krótkie, jednokolorowe, z motywem, opinające, luźniejsze, bez rękawów albo z rękawem krótkim bądź długim. W każdej chwili można odwiedzić importera bluzek damskich, który będzie w stanie przedstawić nierzadko dosłownie tysiące różnych propozycji. Modą więc nie warto się przejmować, bo przemija błyskawicznie. Jakie zatem kryterium ma więcej sensu? Wygoda!

Z czego szyje się bluzki?

Producent bluzek damskich może wykorzystać do ich produkcji niemal dowolny materiał. Całe mnóstwo jest bluzek wiskozowych – lekkich, w miarę przewiewnych i efektownych. Od lat olbrzymi kawałek tortu przypadka dla producentów bluzek damskich z bawełny, ale konkuruje z nią poliester. Poza tym bluzki damskie szyje się z szyfonu, elastanu, skóry ekologicznej, koronki, płótna, lnu, alpaki czy aksamitu – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, podobnie zresztą jak przy projektowaniu motywów. Oczywiście, że zawsze będą dostępne klasyczne bluzki damskie w kwiaty albo motywy zwierzęce, jednak od lat popularności nabierają bluzki z motywami geometrycznymi, doceniane są również bluzki jednokolorowe, które dużo lepiej od wzorzystych dopasowują się na przykład do luźnych marynarek albo kurtek tylko narzucanych na ramiona.

Bluzki damskie – Jaka figura, taka bluzka

Bluzki mogą stać się naprawdę drugą skórą, ale warto jeszcze zadbać o to, żeby ich krój był dopasowany do sylwetki. Importer bluzek damskich ma ofertę na tyle rozbudowaną, że każda pani znajdzie model idealny dla siebie. Najprostsze reguły mówią, że kobiety o proporcjonalnej budowie powinny wybierać dość dobrze dopasowane do ciała bluzki z umiarkowanie wyciętym dekoltem. Głębsze rozcięcia są korzystne w przypadku niższych pań, które chciałyby wydawać się nieco wyższe. Głęboki dekolt będzie też pasował paniom o przeciętnym lub nieco większym biuście. W przypadku kobiet mniej obficie obdarzonych przez naturę sugeruje się raczej zakup bluzek z szerokim, ale w miarę płytkim wcięciem. Z kolei dla pań z dużym biustem wcięcie może mieć dowolny kształt, ale nie powinno być zbyt głębokie.

Aby zamaskować niedoskonałości na wysokości talii lub brzucha, warto sięgnąć na półkę z bluzkami kopertowymi. Ma je w ofercie każda licząca się hurtownia bluzek damskich. Nie brakuje też polskich producentów, którzy zapewniają naprawdę wysoką jakość swoich wyrobów. Coraz częściej też spotyka się koszulki bluzki dla puszystych. Ich krój jest tak zmodyfikowany, aby materiał nie marszczył się i nie rozciągał. Za to w dalszym ciągu podkreślał piękno kobiecego ciała.

Warto jeszcze wspomnieć o bluzkach oversize. To niezbyt popularne rozwiązanie, zwykle zresztą ograniczające się tylko do ażurowych i koronkowych bluzek. To podejście ma jednak kilka ważnych zalet. Taka bluzka świetnie maskuje wszelkie niedoskonałości sylwetki i lepiej niż ściśle dopasowana. Wpisuje się w nowoczesną linię stylu casualowego, planowo niedbałego i niedopracowanego.

Nie musi być drogo

Niektórzy producenci wyceniają swoje bluzki na kilkaset złotych. W praktyce jednak to element garderoby, który zużywa się dość szybko i cena zakupu tego nie zmieni. Polski producent bluzek damskich jest w stanie zaoferować ceny nawet dziesięć razy niższe niż najbardziej znane marki odzieżowe. A przy tym zagwarantować wyższą jakość. Nawet kupując bluzkę, która ma się stać częścią wytwornej aranżacji, nie warto szarżować z budżetem. Dobra hurtownia bluzek damskich i prawie każdy ich importer mają po kilkadziesiąt do kilkuset wzorów w zdecydowanie atrakcyjnych cenach. Tym, co będzie kluczowe, jest jakość. Można ją łatwo ocenić po doborze materiału i staranności położenia szwów. Marka może, ale wcale nie musi mieć dużego znaczenia. I na pewno nie jest wystarczającym argumentem za tym, by wybrać najdroższą bluzkę damską w ofercie hurtowni. Lepiej zresztą będzie kupić kilka dobrych bluzek za średnie pieniądze niż jedną równie dobrą, ale za kilka razy więcej.

Zobacz również: T-shirty damskie