Producent narzutek damskich. Hurtownia narzutek damskich.
Sprzedaż hurtowa online i stacjonarnie w CH Ptak.

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Narzutki damskie pozwalają w mig zaczarować każdą stylizację. Można je nosić niemal do wszystkiego i przydają się o każdej porze roku. Nawet jeśli nie będzie dobrana idealnie, to i tak przynajmniej z niektórymi ubraniami będzie się świetnie komponowała. Zawsze jednak lepiej nie popełnić błędu przy wyborze. To trudne, bo hurtownia narzutek damskich ma zawsze setki propozycji, ale jednak można się w tym połapać.

Narzutki damskie również na lato

Narzutki damskie nie są typowo zimowym elementem garderoby. Wręcz przeciwnie – ich największą zaletą jest to, że można nałożyć je latem, by ochronić się przed porannym lub wieczornym chłodem. Sporo jest też takich narzutek, które producent przygotował z myślą, by zastąpiły cieńszą wiosenną kurtkę. Warto o tym pamiętać i przy przeglądaniu propozycji nie ograniczać się jedynie do grubych, wełnianych narzutek. Te cieńsze będą często nawet bardziej przydatne, a często w ogóle nie są oglądane. Importer narzutek damskich dba o to, żeby oferta byłą zróżnicowana. Dotyczy to nie tylko wzorów i kolorów, ale właśnie materiałów, bo to od nich zależy, czy narzutka będzie lepsza w zimne, czy cieplejsze dni.

Typowa narzutka zimowa

Każdy producent odzieży damskiej ma w swojej ofercie jakąś narzutkę. To bardzo praktyczny dodatek, zwłaszcza w sezonie zimowym. Odzież przeznaczoną do noszenia w zimne dni szyje się zwykle z wełny lub tweedu, który w zasadzie też jest wełną, tylko specjalnie obrobioną, by zapewnić jeszcze więcej ciepła. Większość klasycznych zimowych narzutek jest utrzymana w stonowanych kolorach – brązach, szarościach czy beżach. Można oczywiście przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania dobra hurtowania narzutek damskich, bo prawdopodobnie będą tam i wzory bardziej kolorowe. Pomogą one wnieść trochę radości w zimowy wieczór lub poranek. Wszystkie zimowe narzutki są grube – nawet jeśli jest cieńszy materiał, który grzeje podobnie skutecznie, to jednak nieco grubsza narzutka daje poczucie przyjemnego bezpieczeństwa, stąd właśnie taka moda.

Narzutki damskie – Praktyczne jak nigdy

Podstawowa zaleta narzutek to ich olbrzymia uniwersalność. Możesz ubrać ją i do oficjalnego stroju, i na co dzień, do pracy, na spacer i na spotkanie po godzinach. Narzutka nie będzie przeszkadzała w prowadzeniu samochodu ani nawet jeśli podjeżdżasz do pracy na rowerze. Jest lekka, pasuje do wielu różnych outfitów i może być albo ich uzupełnieniem, albo nawet centralną częścią w zależności od tego, co jeszcze na siebie włożysz.

Dobry producent narzutek damskich dba o to, żeby wyglądały one efektownie. Stąd równe szwy, piękne kolory, a niekiedy dodatkowe elementy dekoracyjne: guziki, ażurowe wstawki albo pasy do przewiązywania. Przede wszystkim jednak narzutki projektowane są tak, żeby nie krępowały ruchów. I były wystarczająco obszerne, żeby bez trudu dało się je nałożyć, kiedy ubierasz się na cebulkę. Wszystkie wydają się odrobinę „oversize”, ale tak naprawdę to właśnie jest ich odpowiedni rozmiar. Nieco na wyrost, żeby zakładanie narzutki na inne ubrania było wygodne i w niczym nie przeszkadzało.

Narzutka tak, ale jaka?

Na koniec został jeszcze jeden problem. Na pierwszy rzut oka ma on charakter czysto akademicki. Ale kiedy importer narzutek oferuje ich setki, to trzeba wiedzieć, jak przekopać się przez ofertę, by znaleźć to, co naprawdę jest potrzebne. A problem brzmi następująco: czy kardigan jest narzutką? A może narzutka jest tylko rodzajem swetra? Jeśli tak, to gdzie przypisać bolerka albo nieco mniej powszechne, choć też lubiane kamizelki? Nie ma na tak postawione pytania jednej odpowiedzi. Doświadczenie pokazuje, że duża hurtownia narzutek damskich najczęściej kamizelki, bolera i narzutki umieści w jednej kategorii. Już jednak producent zwykle je wyodrębni. Kiedy oferta jest krótsza, to można ją ładniej uporządkować. Kardigan jednak pozostaje zawsze odrębnym typem odzieży. Można więc zapytać, co różni go od narzutki. I na to pytanie też odpowiedzi nie ma, bo rozgraniczenie jest czysto arbitralne.

Generalnie, jeśli daną rzecz można zapiąć, to pewnie będzie to kardigan. Narzutki damskie raczej się nie zapinają, nawet jeśli mają guziki (są one wtedy elementem dekoracyjnym). Producent narzutek może jednak wpaść na pomysł niezapinanego swetra lub zapinanej narzutki i co wtedy? Tu na szczęście można łatwo odpowiedzieć, choć odpowiedzi są dwie. Jeśli odzież układa się ładnie po zapięciu, możesz potraktować ją jako sweter, inaczej – jako narzutkę. A druga odpowiedź: czy to ma aż takie znaczenie? Jeśli w czymś czujesz się dobrze, to jest to wystarczający argument za trzymaniem tej rzeczy w szafie i jej regularnym uwzględnianiem w różnych stylizacjach. To, czy producent albo dystrybutor umieścił daną rzecz w kategorii narzutek, czy sweterków jest naprawdę sprawą drugorzędną. Po prostu miej coś takiego w szafie, a najlepiej kup sobie kilka narzutek. Żeby móc z nich korzystać stosownie do pogody i nastroju przez cały rok – nie wdawaj się w dalsze szczegóły.

Zobacz również: Sukienki damskie